Zdjęcie Artykułu

Ogłoszenie Wójta Gminy w sprawie ulic i nowej numeracji porządkowej budynków dla miejscowości Garbów

08.02.2016

Zawiadamiam właścicieli nieruchomości i mieszkańców Garbowa, że została zakończona procedura nadawania nazw ulic w miejscowości Garbów.

Rada Gminy Garbów w dniu 29 grudnia 2015 r. podjęła uchwałę w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Garbów i uchwała ta po publikacji w Dz. U. Województwa Lubelskiego  wchodzi w życie z dniem 10 lutego 2016 r. co oznacza, iż od tego dnia zaczyna obowiązywać w Garbowie nowa numeracja porządkowa budynków.

 

W najbliższym czasie każdy właściciel i współwłaściciel nieruchomości (wg ewidencji gruntów) otrzyma pisemne zawiadomienie o nowym adresie. Jednocześnie informuję, że Urząd Gminy powiadomi o zmianie adresów instytucje (Urząd Statystyczny, Urząd Skarbowy, ZUS, KRUS, Pocztę, Starostwo Powiatowe) oraz służby ratunkowe.

Apeluję do Państwa o zwrócenie szczególnej uwagi i podawanie właściwego nowego adresu podczas załatwiania wszelkich formalności w urzędach i instytucjach.

Urzędowa zmiana adresu nie powoduje konieczności wymiany dowodu osobistego.

Mimo trudności w początkowym okresie przechodzenia na adresy z ulicami liczymy, że w efekcie usprawni to codzienne życie mieszkańców, znacznie ułatwi poruszanie się po naszej miejscowości gościom oraz firmom kurierskim, a przede wszystkim pomoże służbom ratunkowym w szybkim dotarciu do mieszkańców.

W najbliższym czasie dostępna będzie dla Państwa w Urzędzie Gminy i u Sołtysów mapa z lokalizacją ulic w formie papierowej.

Serdecznie dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy tak licznie i aktywnie włączyli się w proces konsultacji nazw ulic. Dziękuję również Zespołowi d/s nazw ulic za sprawne przeprowadzanie prac związanych z nadaniem nazw ulic w naszej miejscowości.

                                                                                                           

Z poważaniem
Wójt Gminy Garbów
Kazimierz Firlej
 
MAPA 
 
ZESTAWIENIE NAZW ULIC 
 
 
UCHWAŁA NR IX/63/15 RADY GMINY GARBÓW z dnia 29 grudnia 2015 r. w sprawie nadania nazw ulic w miejscowości Garbów. 
 

Wykaz starych i nowych adresów w miejscowości Garbów gm. Garbów 

Liczba wyświetleń: 3034
Ekoenergia dla Gminy Garbów ekoenergia Projekty Unijne unia Plan gospodarki NiskoemisyjnejPlan gospodarki Niskoemisyjnej Odpady po nowemu odpady E-Odpady kosz Film Promocyjny film Ogłoszenia Sołeckie ogloszenie Biuletyn Informacji Publicznej bip Zamówienia Publiczne zamowienia Platforma Usług Komunalnych
- wodomierze uslugikom
Multimedialna Izba Tradycji unia LGD Kraina Wokół Lublina lgd Galeria Zdjęć galeria Monitor Polski orzel Dzienniki Urzędowe orzel E- mapa Gminy Garbów Mapa
bigboxbg

Głos Garbowa

Od lutego 1991 roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej wydaje "Głos Garbowa" - miesięcznik na łamach którego zamieszczane są informacje dotyczące wydarzeń w gminie i regionie, prezentowana jest wielowiekowa historia, a także twórczość artystyczna mieszkańców.

POBIERZ AKTUALNY NUMER: wrzesień 2017 (321)

© 2015 Gmina Garbów Projekt i realizacja: Sulimo